Masáže pro psy

VIP PETS

Nabídku našich služeb jsme rozšířili o rekondiční masáže pro psy a Dornovu terapii. Všechny výkony jsou prováděné certifikovanými masérkami, které do hotelu dojíždí. Proto je dobré masáž pro pejska objednat s předstihem.

Dornova metoda je terapie, která příznivě působí na kosterní aparát, svaly, vazy, šlachy a centrální nervovou soustavu. Dokáže napravit špatné postavení obratlů či chybné postavení kostí v kloubu, které ovlivňují svalové napětí. Tato metoda naprosto přesně navrací obratle do fyziologického postavení, je velmi efektivní, bezpečná a zcela nenásilná + podporuje prokrvování. Je vhodná pro každého psa a však jsou kontraindikace, při kterých se tato metoda provádět nesmí: zánět, horečka, infekční stavy, nehody, úrazy, zlomeniny, náchylnost ke zlomeninám, spondylóza, totální endoprotéza kyčelního kloubu (kontraindikace pro tento kloub) artróza, aseptická nekróza hlavice femuru, resekce hlavice femuru, neurologické problémy bez diagnostiky veterinárního lékaře (výhřez meziobratlové ploténky, infarkt míchy, periferní onemocnění nervové soustavy,..), nestabilita obratlů, deformity páteře, onkologičtí pacienti, jakékoliv podezření na špatný zdravotní stav, březost.

Po absolvování této metody je nutné, aby byl pes 3 dny v naprostém klidu, musí být bez jakéhokoliv běhání. Je to z toho důvodu, že se touto metodou  navrací postavení kosterní soustavy do fyziologického stavu a pokud by pes nedodržoval klid, klouby a napravené obratle by se vrátily zpět a terapie by byla pro psa absolutně neefektivní a neúčinná (svaly a vazy si musí „zvyknout“ na nové postavení kostí). Tato masáž je vhodná POUZE v poslední den pobytu psa v hotelu.

Rekondiční masáže psů jsou vhodné pro psy, kteří trpí napětím svalů, odstraňují bolest, podporují lokální prokrvení, eliminují stres, snižují riziko zranění svalu před výkonem, blahodárně působí na psychiku psa.

Kontraindikace: zánět, horečka, infekční stavy, úrazy, nehody, zlomeniny, kožní onemocnění, otevřené rány, natržené svaly, pohmožděniny, šok, onkologická onemocnění, březost, minimálně 2 hodiny po krmení.

  • Masáže pro psy

  • od 500,-
    • Malý pes 500 Kč
    • Střední pes 600 Kč
    • Velký pes 700 Kč

    Délka masáží cca 60 minut