NÁŠ PŘÍBĚH

VIP PETS

Svět lidí je dnes neodmyslitelně propojen se světem domácích mazlíčků. Jsou našimi přáteli, naší rodinou, našimi dětmi, trávíme s nimi volný čas a záleží nám na nich minimálně stejně, jako na nás samých. Mnohdy i více. Lásku a péči nám pak oddaně vracejí.

Každý potřebujeme spřízněnou duši, věrného přítele, někoho, kdo nás oddaně miluje takové, jací jsme. To, co nám dává náš pejsek, kočička nebo jiný domácí mazlíček je pocit, že nás má někdo rád. Máte-li ke svému zvířátku takové pouto, velmi vám na něm záleží.

Lidé dnes hodně cestují, patří to k dnešnímu životnímu stylu. A opakovaně řeší situace, že není možné zvířátko vzít s sebou. Pokud není možné svěřit pejska či kočičku někomu z rodiny, případně přátelům, zbývá možnost pobytu v hotelu pro mazlíčky.

Cílem projektu je poskytnout klientům kompletní servis na jednom místě. Například pro pejsky nabízíme nejen luxusní hotel a denní organizované pobyty ve školce, ale také další služby, které jsou běžně poskytované odděleně:

  • salón krásy
  • profesionální veterinární péči
  • poradnu psího psychoterapeuta
  • butik s luxusními a nevšedními doplňky
  • unikátní výcvikové středisko Dog Academy v kryté vytápěné hale, která je přímo propojená s hotelem

Hotel disponuje několika oddělenými venkovními výběhy, aby bylo možné dělit pejsky do menších skupinek.

Náš personál je školený v oblasti etologie a psychologie psů, aby uměl rozeznat různé povahové rysy a chování psů a pohotově řešit všechny situace.

Prioritou číslo jedna je bezpečí a psychická pohoda našich klientů. Pejsky dělíme podle toho, jak se cítí a fungují v kolektivu, co nám o nich majitelé řeknou, nebo jaké mají individuální potřeby. Například pokud víme, že má klientka čivava Lilly strach z velkých psů, personál je schopen tento strach rozpoznat a Lilly nebude mít ve skupince větší pejsky.

Báječným zpestřením areálu je venkovní hřiště s prolézačkami pro aktivní pejsky a bazénem, který nadchne všechny milovníky vody.

Přímo v hotelu jsou k dispozici 3 plně vybavené herny, které slouží ke hře i odpočinku. Klientům hotelu je samozřejmě k dispozici také bezmála 500 m2 zábavy v naší kryté hale Dog Academy.

Pro ještě větší komfort našich klientů nabízíme možnost transferů pejsků do hotelu nebo školky a zpět. Pro majitele zase pohodlí v podobě transferů na Letiště Václava Havla, které je od hotelu vzdáleno pouhých 15 minut, a možnost parkování vozu u našeho hotelu během dovolené.

V hotelu je instalovaný on-line kamerový systém – majitelé tak mohou kdykoli svého mazlíčka zkontrolovat například na svém mobilním telefonu.

Spolumajitelka hotelu

PETRA KUNCOVÁ

VIP Pets Petra Kuncová

HOTEL PRO PSY JE MŮJ SPLNĚNÝ SEN

,,Sen postavit hotel a multicentrum pro mazlíčky jsem měla již řadu let. Věnuji se výcviku, výchově a psychologii psů. Práce se psy mě vždy velmi bavila a naplňovala, proto jsem chtěla zůstat v oboru kynologie. Ale zároveň jsem chtěla vybudovat něco většího.

Cítila jsem, že projekt tohoto typu získá své klienty, protože ubytování a služby takovéto kvality u nás chybí.

Měla jsem jasnou představu jak by měl projekt vypadat, věděla jsem ale, že to nebude tak snadné. Hledala jsem proto obchodního partnera, který by sdílel moji vizi a zároveň bychom se vzájemně doplňovaly po stránce osobní i obchodní.“

Spolumajitelka hotelu

TATIANA LISICHKINA

HOTEL NA ÚROVNI V ČR DOSUD CHYBĚL

,,Vybudovat vlastní hotel pro zvířátka mě napadlo ve chvíli, kdy jsem opakovaně řešila podobnou situaci jako většina našich klientů. Vlastníme pejska a kočičku, které nebylo možné brát s sebou na zahraniční cesty.

Celé mé rodině na obou mazlíčcích velmi záleží, hledali jsme proto ubytování, které by co nejlépe odpovídalo jejich potřebám a našim požadavkům.

Velmi záhy jsme zjistili, že ubytování a služby na takové úrovni, jakou očekáváme, u nás dosud nikdo nenabízí. Rozhodli jsme se tedy spojit příjemné s užitečným a postavit vlastní hotel, který bude plnit i náročnější požadavky.“

VIP Pets Tatiana Lisichkina

FOTOGALERIE

KONTAKTUJTE NÁS

Studeněves 13 / okres Kladno

+ 420 724 841 799

+ 420 733 273 242

+ 420 702 071 681