INTERNÁTNÍ POBYT S VÝCVIKEM

VIP PETS

Exkluzivně nabízíme intenzivní výchovný program pro psy formou internátního pobytu s výcvikem.

Varianty programu:

  • výcvik základní poslušnosti a socializace psa
  • příprava psa na výstavy
  • psychoterapie

Pes je během výcviku ubytován v luxusním psím hotelu a jeho výcvik a socializace probíhá pod vedením zkušených cvičitelů a odborníka na sociální chování psů.

Před přijetím klienta do programu je nutná osobní konzultace. Tuto konzultaci poskytujeme ZDARMA.

Na základě konzultace vám doporučíme vhodnou variantu výcvikového pobytu.

POD VEDENÍM ZKUŠENÝCH CVIČITELŮ

VIP PETS

Posouzení stavu psa, výběr nejvhodnějšího programu a stanovení výcvikového a terapeutického plánu má na starosti spolumajitelka hotelu Petra Kuncová. Výcviku psů se věnuje už 18 let se zvláštním zaměřením na psychologii a psychoterapii psů a koučink lidí-majitelů psů. Specializuje se i na odstraňování poruch chování, socializaci a resocializaci psů

O vašeho psa se postará spolu s ostatními školenými a zkušenými členy personálu:

Petra Kuncová - spolumajitelka VIP PETS

Petra Kuncová

Spolumajitelka hotelu

Zkušenosti s chovem a výcvikem psů jsem začala sbírat od 18 let při sportovní kynologii. Později jsem se začala specializovat na studium vlivu změn životního stylu na psychiku psů, psychologii a psychoterapii psů. Od r. 2008 se intenzivně věnuji výcviku psů a koučinku lidí-majitelů psů, se zvláštním zaměřením na odstraňování poruch chování, socializaci a resocializaci psů.

Tatiana Lisichkina - spolumajitelka VIP PETS

Tatiana Lisichkina

Spolumajitelka hotelu

Celý život jsem vlastnila psy a kočky různých plemen, mou láskou jsou čínští chocholatí psi. Jako spolumajitelka VIP Pets a majitelka kočičího hotelu VIP Cats zajišťuji běžný provoz hotelu, mám na starosti denní hlídání a péči o psí klienty a jejich majitele. Připravuji program pro psy během jejich pobytu v hotelu a podílím se na základním výcviku, socializaci a resocializaci.

Radka Zahrádková - denní recepční VIP PETS

Radka Zahrádková

Denní recepční

Vyrůstala jsem v pejskařské rodině. Už od svých 9 let jsem vlastnila a cvičila německé ovčáky, se kterými jsem složila zkoušky podle zkušebních řádů IPO i NŽR. Účastnila jsem se několika závodů kategorie ZM i Zvv1, kde jsem získala 1. místa. Připravuji NO na výstavy a bonitace, působím jako výcvikářka v kynologickém oddílu Praha Břevnov.

Varianty výcvikového programu

VIP PETS

1. Základní poslušnost + socializace psa

Program je zaměřen na výchovu, poslušnost a správné chování mezi ostatními psy.

Nedílnou součástí je proškolení majitele psa v závěrečné fázi programu.

Program není určen pro agresivní psy.

Minimální délka pobytu: 14 dní

Cena: 500 Kč/každý započatý den

2. Příprava psa na výstavy

Výcvikový program určený speciálně pro psy s PP.

V případě zájmu je možnost proškolení majitele psa v závěrečné fázi programu.

Program není určen pro agresivní psy.

Minimální délka pobytu: 14 dní

Cena: 500 Kč/každý započatý den

3. Psychoterapie

Program pro citlivé či bázlivé psy, pomáhá zvýšit sebevědomí a odstranit nežádoucí chování.

Nedílnou součástí je proškolení majitele psa v závěrečné fázi programu.

Program není určen pro agresivní psy.

Minimální délka pobytu: 14 dní

Cena: 500 Kč/každý započatý den

Reference

VIP PETS

Kříženec shiba inu Hachiko

Hachiko, kříženec shiba inu, 3 roky

Hachiko si za svůj krátký život vytrpěl mnoho zlého. Původní majitel mu navíc ve snaze zabránit ve štěkání nechal do krku zarůst gumovou smyčku, která Hachika přímo ohrožovala na životě.

  • Kvůli špatnému zacházení se u Hachika projevila agrese a byl umístěn do útulku. Po fyzickém uzdravení byl Hachiko šestkrát osvojen a šestkrát vrácen zpět z důvodů nesnášenlivosti s jinými zvířaty a vysoké agrese, která skončila až pokousáním.
  • Agresivního pejska si z olomouckého útulku vyhlédli pracovníci psího hotelu VIP Pets – rozhodli se přijmout Hachika do dočasné péče na převýchovu a dát mu druhou šanci na spokojený život.

Hachikovy začátky v dočasné péči byly krušné. Měl potřebu se neustále pohybovat a točit se dokolečka, nasadit obojek či vodítko bylo nadlidským úkolem. Nesnesl být sám a pozornost si vynucoval hysterickým štěkotem. Jeho agresivita se projevovala i provokací dalších psů, při jakékoli stresové situaci si okusoval tlapky.

Už po měsíci a půl pobytu ve VIP Pets se díky výcviku a pevnému řádu u Hachika projevily razantní změny k lepšímu. Podstatně se uklidnil a jeho ustavičné štěkání zmizelo, stejně jako jeho agrese vůči lidem a dalším psům.

Hachiko zvládá přítomnost jiných psů, dokonce ji vyhledává. Začal spolupracovat jako asistent při resocializaci psů, kteří mají problémy s agresí vůči jiným psům.

KONTAKTUJTE NÁS PŘÍMO NEBO POMOCÍ FORMULÁŘE