HOTEL PRO PSY

VIP PETS

Vaši psi u nás najdou přátelské a příjemné prostředí plné psích kamarádů.

Zkušený a profesionální personál se postará o jejich zábavu a báječně strávenou aktivní dovolenou.

Luxusní hotel pro psy nabízí komfortní ubytování a profesionální péči o vaše psí miláčky

Vaši psi budou individuálně ubytovaní v pokojích s pohodlnými postýlkami. K dispozici jim bude kynologická hala, prostorné obývací pokoje, vnitřní herny s hračkami a kreativními prolézačkami, oddělené venkovní výběhy a hřiště s bazénem.

Hotel pro psy se nachází 20 minut od Prahy. Majitelům ubytovaných pejsků nabízíme ZDARMA možnost parkování svého vozu přímo v areálu hotelu po celou dobu pobytu psů – a zajistíme také transfer na Letiště Václava Havla, které je vzdáleno pouhých 15 minut jízdy.

Část hotelu a výběhů je pokryta kamerovým systémem se zabezpečeným on-line přenosem. Během pobytu psa v hotelu tak máte možnost jej sledovat prostřednictvím mobilní aplikace odkudkoli na světě.

Psí hotel pokoj

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ

22 zařízených pokojů pro malé pejsky
11 větších pokojů pro velké psy
pohodlné postýlky, misky, hračky
Psí hotel herna

CELODENNÍ AKTIVITY

3 oddělené obývací pokoje – herny
hračky, interaktivní prolézačky
k dispozici kynologická hala
Psí hotel výběh

VENKOVNÍ VÝBĚHY

5 oddělených venkovních výběhů
venkovní hřiště s bazénem
překážky na agility

Harmonogram pobytu

VIP PETS

Pobyt psů v hotelu se řídí časovým harmonogramem, který citlivě přizpůsobujeme jejich individuálním potřebám a návykům. V úvahu bereme také rychlost jejich začlenění do kolektivu a zvykání si na nové prostředí.
Během pobytu bereme maximální ohled na povahu každého pejska a jeho případnou nesnášenlivost s ostatními – až pokud se naučí své chování ovládat, je pomalu mezi ostatní začleněn. Psi, kteří útočí na jiné, mají speciální režim a v rámci pobytu hrazený výcvik nebo socializaci. Mají při aktivitách košík a na volno jsou pouze samostatně. Během pobytu se intenzivně pracuje na socializaci a resocializaci.
Za vhodného počasí trávíme s klienty část dne venku, jinak mají k dispozici hotelové herny a prostornou kynologickou halu.
Venčení probíhá podle aktuálních potřeb a zvyků klientů.
06:30 – 08:00 venčení
08:00 – 09:00 snídaně
08:00 – 11:00 příjem/vyzvedávání hotelových psů
10:00 – 11:00 podávání léků a hygiena (oči, ouška apod.)
11:00 – 13:00 venčení
13:00 – 15:00 odpočinek
15:00 – 17:00 aktivity (výcvik, socializace, bazén, hry v hale apod.)
16:00 – 16:30 oběd (štěňata a mladí psi)
17:00 – 19:00 odpočinek
17:00 – 17:30 vyzvedávání psů ze školky
17:00 – 19:00 příjem/vyzvedávání hotelových psů
19:00 – 20:00 venčení
20:00 – 21:00 večeře
21:00 večerka
22:30 noční venčení (v případě potřeby)

Zkušený personál

VIP PETS

Všichni zaměstnanci psího hotelu mají dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů.

Jsou vyškoleni v oblasti etologie a psí psychologie – dokáží rozeznat povahu psů, předvídat jejich chování a umí asertivně řešit nenadálé situace.

Tatiana Lisichkina - spolumajitelka VIP PETS

Tatiana Lisichkina

Spolumajitelka hotelu

Celý život jsem vlastnila psy a kočky různých plemen, mou láskou jsou čínští chocholatí psi. Jako spolumajitelka VIP Pets a majitelka kočičího hotelu VIP Cats zajišťuji běžný provoz hotelu, mám na starosti denní hlídání a péči o psí klienty a jejich majitele. Připravuji program pro psy během jejich pobytu v hotelu a podílím se na základním výcviku, socializaci a resocializaci.

Petra Kuncová - spolumajitelka VIP PETS

Petra Kuncová

Spolumajitelka hotelu

Zkušenosti s chovem a výcvikem psů jsem začala sbírat od 18 let při sportovní kynologii. Později jsem se začala specializovat na studium vlivu změn životního stylu na psychiku psů, psychologii a psychoterapii psů. Od r. 2008 se intenzivně věnuji výcviku psů a koučinku lidí-majitelů psů, se zvláštním zaměřením na odstraňování poruch chování, socializaci a resocializaci psů.

Denní recepční Aneta Růžičková

Aneta Růžičková

Denní recepční

Již od mala jsem vyrůstala se psy. Svého prvního psa jsem si pořídila v 9 letech a stala jsem se tak nejmladším členem ZKO Mlékojedy, kde jsem začala se sportovní kynologií. Ve 13 letech jsem se začala věnovat dogdancingu a zůčastnila jsem se spousty závodů a vystoupení. V současné době se věnuji chovu malých kníračů pepř a sůl, vystavování psů a úpravě kníračů.

Galerie

VIP PETS

Řekli o nás / Naši klienti

VIP PETS

HOTEL PRO PSY VIP PETS  – U NÁS JE KAŽDÝ PES VIP

Vašemu čtyřnohému kamarádovi zajistíme komfortní ubytování a profesionální péči během vaší dovolené, pracovní cesty, pobytu v lázních apod. Naleznou zde přátelské prostředí plné psích kamarádů a z vlastní zkušenosti víme, že se k nám budou rádi vracet.

Pro vaše maximální pohodlí nabízíme i další služby jako možnost zaparkování auta v našem areálu po celou dobu vaší dovolené – a postaráme se i o váš transfer na blízké Letiště Václava Havla. Po celou dobu pobytu také můžete svého psa sledovat on-line z jakéhokoliv místa na světě.

Domluvte si prohlídku – hotel vám rádi předem osobně ukážeme.