HOTEL PRO PSY

VIP PETS

Vaši psi u nás najdou přátelské a příjemné prostředí plné psích kamarádů.

Zkušený a profesionální personál se postará o jejich zábavu a báječně strávenou aktivní dovolenou.

Luxusní hotel pro psy nabízí komfortní ubytování a profesionální péči o vaše psí miláčky

Vaši psi budou individuálně ubytovaní v pokojích s pohodlnými postýlkami. K dispozici jim bude kynologická hala, prostorné obývací pokoje, vnitřní herny s hračkami a kreativními prolézačkami, oddělené venkovní výběhy a hřiště s bazénem.

Hotel pro psy se nachází 20 minut od Prahy. Majitelům ubytovaných pejsků nabízíme ZDARMA možnost parkování svého vozu přímo v areálu hotelu po celou dobu pobytu psů – a zajistíme také transfer na Letiště Václava Havla, které je vzdáleno pouhých 15 minut jízdy.

Část hotelu a výběhů je pokryta kamerovým systémem se zabezpečeným on-line přenosem. Během pobytu psa v hotelu tak máte možnost jej sledovat prostřednictvím mobilní aplikace odkudkoli na světě.

Psí hotel pokoj

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ

22 zařízených pokojů pro malé pejsky
11 větších pokojů pro velké psy
pohodlné postýlky, misky, hračky
Psí hotel herna

CELODENNÍ AKTIVITY

3 oddělené obývací pokoje – herny
hračky, interaktivní prolézačky
k dispozici kynologická hala
Psí hotel výběh

VENKOVNÍ VÝBĚHY

5 oddělených venkovních výběhů
venkovní hřiště s bazénem
překážky na agility

Harmonogram pobytu

VIP PETS

Za vhodného počasí trávíme s klienty část dne venku, jinak mají k dispozici hotelové herny a prostornou kynologickou halu.
Venčení probíhá podle aktuálních potřeb a zvyků klientů.
Harmonogram a režim dne je orientační. Slouží především k rychlé a trvalé adaptaci psů v neznámém prostředí, zajištění pravidelného střídání režimu aktivit a relaxace (prosívá zdravé kondici a psychice každého psa), zajištění poklidného chodu hotelu a také proto, aby návštěvy a příjmy v hotelu co nejméně zasahovaly do časů aktivit se psy. Psy neradi necháváme venku samotné, ve výbězích jsou bez dozoru pouze po minimální a nezbytně nutnou dobu, jinak se jim v době aktivit stále věnujeme.
06:30 – 08:00 Venčení

(čas a délka venčení závisí především na aktuálním počasí, dále na počtu psů, snášenlivosti psů a dalších okolnostech)

08:00 – 09:00 Snídaně
08:00 – 11:00 Odpočinek na pokojích
09:00 – 11:00 Příjem a vyzvedávání psů + prohlídky hotelu pro nové klienty
10:00 – 11:00 Úklid pokojů, podávání léků, hygiena

(oči, ouška, péče o pokožku apod.)

11:00 – 13:00 Aktivity – venčení, hry, výcvik, socializace – výběhy/bazén/herny/hala

(čas a délka pobytu venku závisí na aktuálním počasí) Léto a při příznivém počasí 11:00 – 13:00, Zima a nepříznivé počasí 11:00 – 12:00 (12:30)

12:30 (13:00) – 13:30 (14:00) Aktivity problematických psů

(nutné oddělené venčení – zdravotní potíže, nesnášenlivost s jinými psy apod.)

13:00 Oběd

(štěňata a psi zvyklí na krmení během dne)

13:00 – 15:00 Odpočinek na pokojích

Zima a nepříznivé počasí 12:00 (12:30) – 15:00

13:00 – 15:00 Příjem a vyzvedávání psů + prohlídky pro nové klienty
15:00 – 17:00 Aktivity – venčení, hry, výcvik, socializace – výběhy/bazén/herny/hala

(čas a délka pobytu venku závisí na aktuálním počasí) Léto a při příznivém počasí 15:00 – 17:00, Zima a nepříznivé počasí 15:00 – 16:00 (16:30)

15:00 – 18:00 Úklid hotelu
16:30 (17:00) – 17:30 (18:00) Aktivity problematických psů

(nutné oddělené venčení – zdravotní potíže, nesnášenlivost s jinými psy apod.)

17:00 – 19:00 Odpočinek na pokojích

(Zima a nepříznivé počasí 16:00 (16:30) – 19:00

17:00 – 17:30 Vyzvedávání psů ze školky
17:00 – 19:00 Příjem a vyzvedávání psů + prohlídky pro nové klienty
19:00 – 20:00 Venčení
20:00 – 21:00 Večeře
21:00 Večerka
22:00 – 22:30 Noční venčení

(v případě nutnosti a individuální dohody s majitelem)

Zkušený personál

VIP PETS

Všichni zaměstnanci psího hotelu mají dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů.

Jsou vyškoleni v oblasti etologie a psí psychologie – dokáží rozeznat povahu psů, předvídat jejich chování a umí asertivně řešit nenadálé situace.

Petra Kuncová - spolumajitelka VIP PETS

Petra Kuncová

Spolumajitelka hotelu

Zkušenosti s chovem a výcvikem psů jsem začala sbírat od 18 let při sportovní kynologii. Později jsem se začala specializovat na studium vlivu změn životního stylu na psychiku psů, psychologii a psychoterapii psů. Od r. 2008 se intenzivně věnuji výcviku psů a koučinku lidí-majitelů psů, se zvláštním zaměřením na odstraňování poruch chování, socializaci a resocializaci psů.

Tatiana Lisichkina - spolumajitelka VIP PETS

Tatiana Lisichkina

Spolumajitelka hotelu

Celý život jsem vlastnila psy a kočky různých plemen, mou láskou jsou čínští chocholatí psi. Jako spolumajitelka VIP Pets a majitelka kočičího hotelu VIP Cats zajišťuji běžný provoz hotelu, mám na starosti denní hlídání a péči o psí klienty a jejich majitele. Připravuji program pro psy během jejich pobytu v hotelu a podílím se na základním výcviku, socializaci a resocializaci.

FB_IMG_1488099052020_

Ester Dulajová

Denní recepční

Už jako malá jsem snila stát se veterinářkou, postupem času jsem si ale vybrala jiný směr mého vzdělání. I přesto se nadále věnuji svému vzdálenému snu práci ze zvířaty. Každoročně pořádám srazy buldočků a Bulíku ve Středočeském kraji, a snažím se hledat domovy pro pejsky z množíren v ČR a SR. Sama vlastním dva Francouzské buldočky, kočičku, a další malá zvířátka.

IMG_0015-300-300

Marina Ivanova

Denní recepční

Vystudovala jsem Sainkt-Petersburgskou akademii zvěrolékařství.
Veterinářem jsem se chtěla stát již od osmé třídy, kdy můj pes onemocněl parvovirozou. Měla jsem pocit, že je skvělé, když se lékaři starají nejen o lidi, ale i o zvířata a zachraňují jim životy. Od té doby jsem věděla, že i já chci našim čtyřnohým kamarádům pomáhat a usilovala jsem o dosažení tohoto cíle.

kamila-simonova

Kamila Simonová

Denní recepční

Mou původní profesí je stevardka – vzhledem k dlouhodobým pobytům v zahraničí jsem své psy často dávala do psího hotelu a říkala si, že taková práce by mě bavila. Ani ve snu mě nenapadlo, že jednou budu mít možnost vykonávat práci, která je spíš koníčkem a zároveň má pro mě velký smysl, protože se při ní mohu věnovat fyzioterapii psů.

Doma mám dva hovawarty, tedy dva psí medvědy – kteří jsou zároveň mými velkými učiteli. Díky nim jsem se začala zajímat o alternativní možnosti léčby tam, kde si klasická veterinární medicína nevěděla rady … absolvovala jsem mimo jiné semináře EnergyVet, Využití aromaterapie v terapii zvířat a také dvouměsíční praxi na veterinární klinice.

Galerie

VIP PETS

Řekli o nás / Naši klienti

VIP PETS

HOTEL PRO PSY VIP PETS  – U NÁS JE KAŽDÝ PES VIP

Vašemu čtyřnohému kamarádovi zajistíme komfortní ubytování a profesionální péči během vaší dovolené, pracovní cesty, pobytu v lázních apod. Naleznou zde přátelské prostředí plné psích kamarádů a z vlastní zkušenosti víme, že se k nám budou rádi vracet.

Pro vaše maximální pohodlí nabízíme i další služby jako možnost zaparkování auta v našem areálu po celou dobu vaší dovolené – a postaráme se i o váš transfer na blízké Letiště Václava Havla. Po celou dobu pobytu také můžete svého psa sledovat on-line z jakéhokoliv místa na světě.

Domluvte si prohlídku – hotel vám rádi předem osobně ukážeme.