HOTEL PRO PSY

VIP PETS

Vaši psi u nás najdou přátelské a příjemné prostředí plné psích kamarádů.

Zkušený a profesionální personál se postará o jejich zábavu a báječně strávenou aktivní dovolenou.

Luxusní hotel pro psy nabízí komfortní ubytování a profesionální péči o vaše psí miláčky

Vaši psi budou individuálně ubytovaní v pokojích s pohodlnými postýlkami. K dispozici jim bude kynologická hala, prostorné obývací pokoje, vnitřní herny s hračkami a kreativními prolézačkami, oddělené venkovní výběhy a hřiště s bazénem.

Hotel pro psy se nachází 20 minut od Prahy. Majitelům ubytovaných pejsků nabízíme ZDARMA možnost parkování svého vozu přímo v areálu hotelu po celou dobu pobytu psů.

Část hotelu a výběhů je pokryta kamerovým systémem se zabezpečeným on-line přenosem. Během pobytu psa v hotelu tak máte možnost jej sledovat prostřednictvím mobilní aplikace odkudkoli na světě.

Psí hotel pokoj

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ

22 zařízených pokojů pro malé pejsky
11 větších pokojů pro velké psy
pohodlné postýlky, misky, hračky
Psí hotel herna

CELODENNÍ AKTIVITY

3 oddělené obývací pokoje – herny
hračky, interaktivní prolézačky
k dispozici kynologická hala
Psí hotel výběh

VENKOVNÍ VÝBĚHY

5 oddělených venkovních výběhů
venkovní hřiště s bazénem
překážky na agility

Harmonogram pobytu

VIP PETS

Za vhodného počasí trávíme s klienty část dne venku, jinak mají k dispozici hotelové herny a prostornou kynologickou halu.
Venčení probíhá podle aktuálních potřeb a zvyků klientů.
Harmonogram a režim dne je orientační. Slouží především k rychlé a trvalé adaptaci psů v neznámém prostředí, zajištění pravidelného střídání režimu aktivit a relaxace (prosívá zdravé kondici a psychice každého psa), zajištění poklidného chodu hotelu a také proto, aby návštěvy a příjmy v hotelu co nejméně zasahovaly do časů aktivit se psy. Psy neradi necháváme venku samotné, ve výbězích jsou bez dozoru pouze po minimální a nezbytně nutnou dobu, jinak se jim v době aktivit stále věnujeme.
06:30 – 08:00 Venčení

(čas a délka venčení závisí především na aktuálním počasí, dále na počtu psů, snášenlivosti psů a dalších okolnostech)

08:00 – 09:00 Snídaně
08:00 – 11:00 Odpočinek na pokojích
09:00 – 11:00 Příjem a vyzvedávání psů + prohlídky hotelu pro nové klienty
10:00 – 11:00 Úklid pokojů, podávání léků, hygiena

(oči, ouška, péče o pokožku apod.)

11:00 – 13:00 Aktivity – venčení, hry, výcvik, socializace – výběhy/bazén/herny/hala

(čas a délka pobytu venku závisí na aktuálním počasí) Léto a při příznivém počasí 11:00 – 13:00, Zima a nepříznivé počasí 11:00 – 12:00 (12:30)

12:30 (13:00) – 13:30 (14:00) Aktivity problematických psů

(nutné oddělené venčení – zdravotní potíže, nesnášenlivost s jinými psy apod.)

13:00 Oběd

(štěňata a psi zvyklí na krmení během dne)

13:00 – 15:00 Odpočinek na pokojích

Zima a nepříznivé počasí 12:00 (12:30) – 15:00

13:00 – 15:00 Příjem a vyzvedávání psů + prohlídky pro nové klienty
15:00 – 17:00 Aktivity – venčení, hry, výcvik, socializace – výběhy/bazén/herny/hala

(čas a délka pobytu venku závisí na aktuálním počasí) Léto a při příznivém počasí 15:00 – 17:00, Zima a nepříznivé počasí 15:00 – 16:00 (16:30)

15:00 – 18:00 Úklid hotelu
16:30 (17:00) – 17:30 (18:00) Aktivity problematických psů

(nutné oddělené venčení – zdravotní potíže, nesnášenlivost s jinými psy apod.)

17:00 – 19:00 Odpočinek na pokojích

(Zima a nepříznivé počasí 16:00 (16:30) – 19:00

17:00 – 17:30 Vyzvedávání psů ze školky
17:00 – 19:00 Příjem a vyzvedávání psů + prohlídky pro nové klienty
19:00 – 20:00 Venčení
20:00 – 21:00 Večeře
21:00 Večerka
22:00 – 22:30 Noční venčení

(v případě nutnosti a individuální dohody s majitelem)

Zkušený personál

VIP PETS

Všichni zaměstnanci psího hotelu mají dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů.

Jsou vyškoleni v oblasti etologie a psí psychologie – dokáží rozeznat povahu psů, předvídat jejich chování a umí asertivně řešit nenadálé situace.

Tatiana Lisichkina - spolumajitelka VIP PETS

Tatiana Lisichkina

Majitelka hotelu

Celý život jsem vlastnila psy a kočky různých plemen, mou láskou jsou čínští chocholatí psi. Jako majitelka VIP Pets a kočičího hotelu VIP Cats zajišťuji běžný provoz hotelu, mám na starosti denní hlídání a péči o psí klienty a jejich majitele. Připravuji program pro psy během jejich pobytu v hotelu a podílím se na základním výcviku, socializaci a resocializaci.

Dočasná fotka ikona

Boris Falkor Balej

Kynologii jsem se začal naplno věnovat až v posledních 10 – 15 letech s popularizací moderních behaviorálních metod výchovy a výcviku. Ty v případě korekce chování nebo výcviku vybírám s ohledem na specifické vlastnosti a povahu psa. Fascinuje mě rozmanitost psích povah a to i jen v rámci jednoho plemene. Zkušenosti ze života se psy jsem nedávno rozšířil teoretickým a praktickým studiem ve vzdělávacích kurzech pořádaných SVOPAP s.r.o., a to Chovatel zvířat a Chov a výcvik psů. Současně jsem získal i Osvědčení o způsobilosti řidiče a průvodce pro přepravu živých zvířat. Posledních 10 let chováme Akita inu. V současné době jsou tři. Pes a dvě fenky. Ale i před Akitami jsme vždy žili s nějakým pejskem, často z útulku nebo nalezencem. Psi mě tak provází celým životem. Už když jsem se začal batolit a maminka mě nemohla najít, věděla s jistotou, že budu v psí boudě. 😉

MVDr. Marina Ivanova

Denní recepční

Vystudovala jsem Sainkt-Petersburgskou akademii zvěrolékařství.
Veterinářem jsem se chtěla stát již od osmé třídy, kdy můj pes onemocněl parvovirozou. Měla jsem pocit, že je skvělé, když se lékaři starají nejen o lidi, ale i o zvířata a zachraňují jim životy. Od té doby jsem věděla, že i já chci našim čtyřnohým kamarádům pomáhat a usilovala jsem o dosažení tohoto cíle.

Ester Dulajová

Denní recepční

Už jako malá jsem snila stát se veterinářkou, postupem času jsem si ale vybrala jiný směr mého vzdělání. I přesto se nadále věnuji svému vzdálenému snu práci ze zvířaty. Každoročně pořádám srazy buldočků a Bulíku ve Středočeském kraji, a snažím se hledat domovy pro pejsky z množíren v ČR a SR. Sama vlastním dva Francouzské buldočky, kočičku, a další malá zvířátka.

Dočasná fotka ikona

Josef Důla

Cely život se potýkám se psy ať už od malička v rodině nebo v práci během posledních let. V hotelu se momentálně starám o psy převážně během nočních služeb – ne každý pejsek hned první noc se cítí byt v klidu, některé potřebuji více pozornosti, další potřebuji noční venčeni – po dohodě s majiteli se dle toho přizpůsobíme. Zajišťuji i ranní venčeni. Znám každého pejska co náš hotel navštíví. S každým se snažím vybudovat důvěrný vztah – někdo potřebuje vice casu někdo méně, podstatné však je aby pejsek se u nás byl v pohodě.

Galerie

VIP PETS

Řekli o nás / Naši klienti

VIP PETS

HOTEL PRO PSY VIP PETS  – U NÁS JE KAŽDÝ PES VIP

Vašemu čtyřnohému kamarádovi zajistíme komfortní ubytování a profesionální péči během vaší dovolené, pracovní cesty, pobytu v lázních apod. Naleznou zde přátelské prostředí plné psích kamarádů a z vlastní zkušenosti víme, že se k nám budou rádi vracet.

Pro vaše maximální pohodlí nabízíme i další služby jako možnost zaparkování auta v našem areálu po celou dobu vaší dovolené – a postaráme se i o váš transfer na blízké Letiště Václava Havla. Po celou dobu pobytu také můžete svého psa sledovat on-line z jakéhokoliv místa na světě.

Domluvte si prohlídku – hotel vám rádi předem osobně ukážeme.