Vážení zákazníci,

Je nám ctí, že jste si vybrali náš psí hotel a děkujeme Vám za projevenou důvěru.

 

Informace o průběhu ubytování Vašeho pejska

Fotografie a videa Vašich miláčků můžete sledovat na facebooku hotel pro psy VIP PETS nebo Instagramu Vip Pets.
Pokud se Vám po pejskovi stýská a chtěli byste vědět jak se má, pošlete nám e-mail s dotazem a my Vám rádi odpovíme.

 

Harmonogram a režim dne

V našem hotelu dbáme především na bezpečí a pohodlí. Pro tyto účely je vypracovaný denní harmonogram, který pečlivě dodržujeme. Abychom neokrádali pejsky o naši pozornost v době aktivit, prosíme Vás tedy o totéž.

Pro příjem a vyzvednutí Vašich pejsků je vyhrazen čas v době od 8:30 do 10:45, od 13:00 do 14:45  a od 17:00 do 18:45. V této době jsou ostatní pejsci na pokojích. Jistě oceníte, že nechceme nechávat Vaše pejsky samotné ve výbězích a narušit tak poklidné venčení, probíhající výcvik, podávání léků, krmení, nebo přípravu pejsků na spánek.

V případě, že je nezbytné pejska přivézt či vyzvednout v jinou dobu, je třeba dohodnout vše s předstihem. Mimořádný check in a check out je zpoplatněn.

 

Přijímáme především 100% nekonfliktní psy (socializované)

To znamená, že pejsek není příliš bázlivý vůči cizím lidem a nemá problémy v kolektivu ostatních psů (malých ani velkých plemen).

Chování vůči cizím lidem

S pejskem je možné bez problémů manipulovat (venčení, úklid pokoje, úprava postýlky nebo pelíšku, krmení, výměna vody, podávání léků, čištění očí, oušek apod.)

Chování vůči ostatním psům

Pejsek se nesnaží vynucovat si příliš neodbytně kontakt, pokud si jiný pes nechce hrát, nepokouší se ostatní psy/feny nakrýt, je naprosto nekonfliktní vůči všem psům a to stejného nebo i opačného pohlaví a to z žádného důvodu.

 

Povinný zkušební pobyt

Pro posouzení, zda je pejsek správně socializovaný a také pro posouzení, jak bude pobyt zvládat, je podmínkou předchozí zkušební pobyt pejska minimálně na dva dny s přenocováním. Každý pes si tak i lépe zvykne na nové prostředí, seznámí se s režimem dne a delší pobyt pak zvládá již bez problémů, protože jde do známého prostředí a ví, že si pro něj jeho pán opět přijde.

Doporučujeme pejska ubytovat mezi 8:30 – 10:45 a vyzvednout si jej druhý den mezi 17:00 – 18:45 (uvedená doba platí pro všechny příjmy a vyzvedávání pejsků z a do hotelu – v tuto dobu jsou ostatní pejskové na pokojích).

 

Výjimky v harmonogramu

V případě, že se během zkušebního pobytu ukáže, že pejsek není plně socializovaný, bude přijat k pobytu na základě písemné individuální dohody. Harmonogram dne se pak na tohoto pejska nevztahuje, protože vyžaduje individuální péči a individuální venčení. Během pobytu pak může být venčen v kolektivu ostatních psů pouze pokud absolvuje resocializační program.

 

IQ výcvik

Pro zpestření pobytu pejskům nabízíme zábavní IQ výcvik interaktivní hračky pro psy představují zábavnou formu vzděláváni a zaměstnání pejska. Hry mají různé úrovně  náročnosti. K vyřešení hry, jehož výsledkem je odměna uschovaným pamlskem, se musí pejsek naučit odstrkávat, posouvat, překlápět a stlačovat různé prvky her. Čím vyšší stupeň náročnosti, tím více je hra rozmanitější a složitější. Interaktivní hry posilují intelekt, zvídavost, trpělivost a pomáhají pejska zaměstnat. Začínáme vždy od základní úrovně náročnosti. Tato služba není zahrnuta v ceně ubytování.

.

Koupání a péče o srst

Naši psí klienti si v průběhu dne užívají naplno pobyt ve výbězích s ostatními pejsky a k tomu patří oblíbené válecí hrátky v trávě apod. Je tedy běžné, že se pejsek ušpiní. Před vyzvednutím pejska z hotelu je tedy možné objednat koupání a česání, případně po dohodě také další úpravy psa. Tyto služby nejsou zahrnuty v ceně ubytování a je třeba je objednat s předstihem, ideálně při rezervaci pobytu psa nebo během příjmu pejska do hotelu

 

Masáže

Nabídku naších služeb jsme rozšířili o masáže pro psy. Všechny výkony jsou prováděné certifikovanými masérkami, které do hotelu dojíždí. Tyto služby nejsou zahrnuty v ceně ubytování a je třeba je objednat s předstihem, ideálně při rezervaci pobytu psa nebo během příjmu pejska do hotelu