Náhled hotelu pro psy VIP Pets
/ by /   Akce, propagace / 0 comments

Napsali o nás – prague-stay.com

VIP Pets – první 5* hotel a školka pro psy v ČR

Jste-li časově vytížení a chcete, aby o vaše čtyřnohé miláčky bylo postaráno co nejlépe, prohlédněte si služby VIP Pets, špičkového hotelu a školky pro psy.

Pouhých 20 minut od Prahy se nachází luxusní resort pro psy, který disponuje komfortně zařízenými vnitřními prostorami, venkovními výběhy, reprezentativní kynologickou halou a také zkušeným, ochotným personálem.

Vybírat můžete ze dvou možností – ubytování psa v hotelu nebo psí školku. První z variant oceníte v případě, že se chystáte na dovolenou nebo víte, že budete po delší dobu časově indisponovaní. VIP Pets hotel ubytuje vašeho pejska v jednom ze 33 skvěle zařízených pokojů, které jsou vybaveny pohodlnými postýlkami, koberci, miskami i hračkami. Psí klienti mají připravený celodenní program. Dle aktuálního počasí si pejsek užije až 8 hodin aktivit v oplocených výbězích areálu, 3 vnitřních hernách vybavených hračkami a prolézačkami nebo plně vybavené a zateplené kynologické hale, kterou lze rovněž pronajmout pro soukromé účely.

Hala disponuje vybavením pro dog dancing, obedience kurzy i agility a je tak ideální pro přednášky, kurzy, semináře, firemní akce nebo menší klubové výstavy.

Pokud jste časově vytížení pravidelně, například kvůli práci, oceníte možnost permanentky do psí školky, jež může sloužit jako ideální zpestření týdne či pravidelný program jak pejska zabavit. Pejsci docházející do psí školky mají k dispozici tytéž prostory (vyjma hotelových pokojů) a pestrý denní program v provozní době od 9 do 17 hodin.

Vybrané prostory psího resortu VIP Pets jsou vybaveny kamerami, díky čemuž můžete pejsky pozorovat odkudkoliv na světě. Ať už zvolíte ubytování v hotelu nebo docházku do školky, vaši mazlíčci si užijí čas strávený v psím kolektivu, jež bude pozitivně působit na jejich socializaci, promítající se do vycházení s ostatními psy i lidmi.

VIP Pets nabízí nejen luxusní prostory hotelu, ale též služby profesionálního týmu lidí, kteří mají k pejskům přátelský, citlivý vztah a ke svým svěřencům přistupují zkušeně a s láskou.

http://cz.prague-stay.com/lifestyle/clanek/2129-vip-pets-prvni-5-hotel-a-skolka-pro-psy-vcr/

SHARE THIS