/ by /   Akce, propagace / 0 comments

Hotel VIP Pets podporuje pejsky v nouzi

Zúčastnili jsme se proto prvního ročníku akce Psí den pro Prahu 13. Akci pořádala společnost Orca s.r.o.

Cílem akce bylo podpořit majitele, kteří se rozhodli vzít si pejska z útulku. Akce se vydařila, celý den bylo krásné počasí, program byl nabitý. Mimo jiné proběhla soutěž ve skoku psů do výšky, soutěž o nejoriginálnější dvojici, viděli jsme ukázku Bull sportů – jeden pejsek dokonce hravě odtáhnul i auto plné nadšených dětí a také se předvedli pejskové našich celebrit na netradiční módní přehlídce.

Návštěvníci stánku hotelu VIP Pets si mohli opět prohlédnout a vyzkoušet zmenšenou verzi hotelového pokojíčku, včetně jedné z našich velice oblíbených a originálních hotelových postýlek. Majitelé pejsků si opět mohli nechat mazlíčky v pokojíčku vyfotografovat a své pejsky pak odměnit lákavými pamlsky. Tentokrát se s námi akce pro pejsky účastnil luxusní salón pro psy Adylatre, který najdete na Praze 6 a jeho majitelka Adélka Trepáková. V rámci akce zdarma upravila pejskům drápky, pejsky na přání majitelů učesala a během akce poskytovala poradenství v oblasti péče o srst a kvalitní kosmetiky pro psy.

Akci podpořili také někteří známí herci, zpěváci a další známé tváře českého showbyznysu. Ti, kteří zavítali ke stánku hotelu VIP Pets, obdrželi jako poděkování poukázky na ubytování pro své pejsky.

Další fotografie najdete na našem facebooku.

Těšíme se na další akci na podporu pejsků

Tým VIP Pets

SHARE THIS